מעל 30 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני, הדרכה ויעוץ עסקי

הדרכת מכירות היא כלי משמעותי להכשרת אנשי מכירות שבאמצעותו ניתן ללמד ולתרגל אותם בנושאי אומנות המכירה, מיומנויות ודרכי מכירה .

הדרכת מכירות יכולה להתבצע במסגרת סדנא קצרה, קורס מכירות, באופן אישי או מקוון, בהתאם לצרכי העסק ויכולות העובדים. ההדרכה ניתנת בדרך כלל על ידי מנחה מכירות או מאמן מכירות מנוסה. ההדרכה נועדה לתרגל ולשפר את ביצועי העובדים ובמקביל לשפר את תוצאות המכירות בעסק ולהשיג את היעדים.

יתרונות בהדרכת אנשי מכירות

הדרכת מכירות לעסקים היא חשובה ללימוד צוות המכירות בעסק גם כאשר מדובר בצוות חדש שצריך להכיר את המוצרים ודרכי מכירתם והצגתם, ללמוד את עולם המכירות ולשפר מיומנויות, וגם כאשר מדובר באנשי מכירות וותיקים שהלימוד עבורם עוסק בנושאים מתקדמים מתחום המכירה, חידוד נושאים ספציפיים בהם הם צרכים הכשרה ועוד.  

הדרכת מכירות מסייעת להקנות לאנשי המכירות ידע וכלים לביצוע המשימות שלהם ובסופו של דבר להביא לתוצאות עסקיות טובות יותר לעסקים.

ההכשרה לאנשי מכירות יכולה להתבצע במסגרת של סדנת מכירות ממוקדת שתעסוק בנושא או מיומנות ספציפית או קורס נרחב ומעמיק שיעסוק בכל מרכיבי ושלבי המכירה ובכלל זה מיומיות פרזנטציה טכניקות תשאול ואיתור צרכים ניהול מו”מ  מיומנויות בטיפול בהתנגדויות, תכנון וניהול זמן איש המכירות ועוד. הלימוד כולל בדרך כלל תרגול מעשי של הטכניקות והכלים למכירה מנצחת של השירותים או המוצרים של העסק.

הדרכת מכירות לעסקים יכולה להיעשות במתכונות שונות, כולל  למידה בכיתה ( ובכלל זה לימודים פרונטאליים כמו סדנאות, סמינרים, השתלמויות קורסים וכד’), מפגשי אימון אחד על אחד או אימונים קבוצתיים וכן לימודים מקוונים בקורסים המתקיימים אונליין, שיעורים ואימונים מרחוק (“בזום”) ללומדים בודדים או קבוצות. ההחלטה באיזו מתכונת הדרכה לבחור עבור עסק ספציפי תיעשה בהתאם למטרות ההדרכה, פרופיל אנשי המכירות (וותק, ידע ומיומנות, מספר העובדים וכד’)  אופי המכירה (מכירת שטח מכירה פרונטאלית וכד’) וכמובן גם היכולת של הארגון והמשאבים שהוא יכול להקצות להדרכת מכירות. 

ההדרכה כהשקעה של עסקים?

שאלה שנשאלת תמיד בהקשר ללימודי מכירות והדרכת צוותי מכירה היא האם זו הוצאה או השקעה?
הדרכת מכירות הנראית בתחילת הדרך כהוצאה יכולה  להתגלות בהמשך בהשקעה עסקית שתוצאותיה יתבטאו בתוצאות המכירה של אנשי המכירות ושורת הרווח. ניתן לראות בהדרכת אנשי מכירות השקעה עסקית – ובעצם כלי שיכול לסייע לעסק שרוצה לצמוח. תכניות הדרכת מכירות הן בעצם כלי המשפיע על הביצועים של צוות המכירות וכמובן על המכירות שלהם. 

הדרכת מכירות היא בעצם פעולה חשובה שמשרתת גם את אנשי המכירות בכך ששיפור הביצועים שלהם מביא לשיפור בהכנסותיהם (המבוססות על עמלות) אבל גם לעסקים המשפרים את התוצאות העסקיות ולמעשה יש כאן “עסקה” שכולם מרוויחים בה – WIN WIN . 


עם זאת חשוב להדגיש שהדרכת מכירות צריכה להיות פעולה מתמדת לשימור הצוות ולא פעולה חד פעמית והיא גם צריכה להיעשות במקצועיות ובדרך הנכונה כדי להשיג את התוצאות המבוקשות.
כמו כן הגדלת המכירות ושיפור הרווחיות הנם תוצאה של מגוון פעולות שמבצע העסק ולא רק הדרכת אנשי מכירות וצוותי המכירות בעסקים. ההדרכה איננה “פעולת קסם שמביאה את הישועה” היא חלק ממעטפת פעולות שעל העסק לעשות לשימור צוות המכירות שלו (ובכלל זה תגמול, מדידה, משוב והערכה ועוד)  כדי להניעם  למכירה. 

 

 נשמח להעמיד לשירות לקוחותינו למעלה מ- 30 שנות ניסיון בהדרכת מכירות לעסקים והדרכת צוותי מכירות בעסקים. המטרה היא כאמור לשפר את מקצועיותם של אנשי המכירות והביטוי לכך ייראה גם בתוצאות העסקיות והכנסותיו של העסק.

מעוניינים בפרטים נוספים לגבי הדרכת מכירות לעסקים?
מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

הדרכת מכירות לעסקים

נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

תוכן עניינים

 

          הדרכת מכירות לסוכני מכירות

מטרת הלימוד בסדנא או קורס לסוכני מכירות היא להקנות לסוכן המכירות הפועל בשטח את הכלים למכירה מקצועית בבית הלקוח, לסייע בשיפור ביצועיו ולהביאו לעמידה ביעדים. מדובר בהדרכה העוסקת במיומנויות במכירת שטח שלה יש מאפיינים ספציפיים וייחודיות שאותה אפשר ללמוד. 

עבודת שטח הנעשית עי הסוכן באופן מקצועי יכולה להשפיע לא רק על מידת ההכנסות אל גם על התרחבות עסקית. סוכן השטח הוא מהווה את “העיינים והאוזניים” של העסק בשטח. הוא יכול לזהות ביקושים ומגמות, הוא יכול לזהות ולפתוח נקודות חדשות, להרחיב מכירה אצל לקוח קיים (להרחיב את סל המוצרים שהוא מוכר ללקוח), למכור מוצרם חדשים ומשלימים  ועוד.

מדובר כמובן בקורס סוכן מכירות שמפירותיו נהנים הסוכן שמגדיל את הכנסתו וגם העסק שמרחיב את פעילותו וסך מכירותיו. הדרכת מכירות מקצועית יכולה להתברר כשהשקעה עסקית ששכרה בצידה.

אנו ממתינים לכם בקורס לסוכני מכירות עם כל “סודות המקצוע” ללימוד מיומנויות מכירות שטח לצוות סוכני המכירות בעסק ולסייע לקידום יעדיו. 

מידע נוסף

קורס לאנשי מכירות

לא מצליחים למכור מספיק? המשפט הזה מתסכל ומעמיד את פעילות העסק בסכנה. בין אם אתם בעלי העסק שמתמודדים עם פיחות במכירות, ובין אם אתם אנשי

לקריאה »

סדנת ניהול מכירות

צוות רז מזמין אתכם להגדיל את המכירות של העסק באמצעות סדנת ניהול מכירות! אנחנו מאמינים שאם אתם עוסקים במכירות ואתם מעוניינים להגדיל את מעגל ההכנסות

לקריאה »

הדרכת מנהלי מכירות

מתעניינים על הדרכת מנהלי מכירות? רוצים לתת לעובדים שלכם את הכלים המקצועיים עבור הגדלת היקף המכירות? זה צעד נכון וחכם עבור בעלי עסקים רבים. השקעה

לקריאה »

הדרכת מכירות

למכור זו אומנות. במיוחד אם מדובר בדור בו קיים שפע של מוצרים בכל תחום, והתחרות נוכחת כמעט בכל תחום אפשרי. איך אפשר להצליח למכור מוצרים

לקריאה »

הדרכת מכירות שטח

אמנם אחוזים ניכרים מהעסקאות מתבצעים באמצעים דיגיטליים בחנויות מקוונות. אך יחד עם זאת עדיין יש צורך גובר באנשי מכירות שטח. בין אם מדובר במכירות בחנויות

לקריאה »

קורס מכירות שטח

ההצלחה העסקית שלכם חשובה מאוד. לא פלא. הקמתם עסק והשקעתם בו משאבים רבים ואת מרבית הכוחות – ואתם מצפים לראות את הרווחים ואת ההצלחה של

לקריאה »

קורס מכירות

קורס מכירות – תכנים ושיטות קורס מכירות נועד לשפר את טקטיקות משא ומתן ומיומנויות המכירה של העובדים בארגון. במהלך הקורס לומדים להכיר לעומק את האלמנטים

לקריאה »

קורס מכירות למתקדמים

קורס מכירות הוא דרך טובה לעזור לתלמידים להצליח יותר בעתיד. הקורס כולל חומרי לימוד, תרגילים אינטראקטיביים ומשוב מאנשי מקצוע מנוסים. קורסי מכירות נהדרים לאנשים המעוניינים

לקריאה »

סוד ההצלחה העסקית שלך

מתחיל כאן

Call Now Button