מעל 30 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני, הדרכה ויעוץ עסקי

קורס מכירות

נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

תוכן עניינים

קורס מכירות – תכנים ושיטות

קורס מכירות נועד לשפר את טקטיקות משא ומתן ומיומנויות המכירה של העובדים בארגון. במהלך הקורס לומדים להכיר לעומק את האלמנטים הפסיכולוגיים שמעורבים בקבלת ההחלטות של הלקוחות הפוטנציאליים. שיטות ההדרכה של קורס מכירות מתבססות על התנסויות אישיות של המשתתפים ועל לימוד חוויתי, על מנת להטמיע באופן התנהגותי את התהליכים הלימודיים שנלמדים בקורס. במהלך הקורס, לאורך המשימות וההפעלות השונות, יש לעצור ולבצע דיונים משותפים וניתוחי מצב, על מנת להדגים ולהסביר באופן שהמשתתפים יפנימו את הכלים והטכניקות הנלמדות ויישמו אותם בפועל.

כלים וסימולציות

עבור קורס מכירות טלפוניות יש להתאים עבור המשתתפים את הסימולציות המתאימות לאופי המכירות הספציפי. במהלך הקורס, המנחים באופן התנסותי מקנים למשתתפים את הכלים המעשיים והמקצועיים, שיעזרו להם להתמודד בהצלחה עם סיטואציות  שונות במהלך מכירות טלפוניות בעתיד. קורס מכירות טלפוניות שנעשה על ידי מנחים איכותיים, מנוסים ומקצועיים, מאפשר לעובדים לרכוש את הטכניקות והכלים הנדרשים להם, על מנת להתמקצע בתפקידם ולהגדיל את אחוזי ההצלחה בשיחות המכירה העתידיות.

פרזנטציות, תדמית ושפת גוף

במהלך קורס מכירות שטח, יש צורך לשים דגש על עיצוב הרושם הראשוני של איש המכירות ועל מאפייני שפת הגוף שלו, במפגש הישיר של העובד מול הלקוחות הפוטנציאליים. יש לאפיין את סגנונות התקשורת במכירה ובניהול משא ומתן. יש מקום לעבודה פרטנית מול כלל המשתתפים של הפרזנטציות השונות ולהבין את המרכיבים של פרזנטציה מנצחת ובמה כל עובד יכול להשתפר בהופעתו. במהלך קורס מכירות שטח עובדים על הנושא של איתור קהל היעד וחיזוק היכולות האישיות, על מנת להגביר את הפוטנציאל השיווקי של כל איש מכירות בשטח. קורס מכירות מתמקד גם באופן העמידה מול הקהל, בניית תדמית ושימוש נכון ברטוריקה ובשפת הגוף, על מנת לשפר את הביטחון העצמי של העובדים בשטח.

קורסי מאנשי מקצוע מנוסים

לבחירת המקום המקצועי לשם העברת קורס מכירות מקצועי לעסק חשובה מאוד להצלחת הקורס והעסק. על מנת שהעסק יפיק מהקורס את המרב, יש לבחור במקום מקצועי ומנוסה שהעביר סדנאות, קורסים והדרכות לעסקים הדומים באופיים והביא לתוצאות מוצלחות וחיוביות בשטח לאורך הזמן.

בדומה יש להתאים את ההדרכות לאופי הפעילות של הארגון בפועל ואת הטכניקות הנלמדות לסוג המכירה בטלפון או בשטח.

גם במכירות טלפוניות יש להתאים את טקטיקות העבודה לאופי הלקוחות ולדרך שמקשר בין החברה ללקוח הפוטנציאלי. אין דומה שיחה ללקוח עבר או שיחה למי שהשאיר פרטים באתר לבין שיחה יזומה באופן אקראי.

רכישת אמון

איש המכירות בסופו של דבר צריך לרכוש את אמון הלקוח במהירות. תפקידו מעבר למכירת השירות או המוצר הוא להכיר את הלקוח ואת צרכיו ולהתאים לו, פתרונות מותאמים עבורו. איש המכירות בטלפון או בשטח, חייב להאמין בחברה ובמוצרים ובשירותים אותם הם מספקים, על מנת שהביטחון והידע יבוא לידי ביטוי בעת המכירה. קורס מכירות משלב בין הידע התאורטי והמקצועי מעולם השיווק לבין התמקצעות במה שהחברה מוכרת ומשווקת ובשיפור יכולותיו ומיומנויותיו של העובד. הקורס נועד לשפר את קבלת ההחלטות של איש המכירות ברגע האמת ולאפשר לו לסגל יכולת אסרטיבית לסגירת עסקה, מרגע זיהוי הצורך והרצון של כל לקוח פוטנציאלי.

קורס מכירות עם חברה מקצועית וותיקה בתחום

אם אתם מחפשים קורס מכירות לאנשי השטח שלכם או עבור המוכרים הטלפוניים שלכם, כדאי לכם להכיר את הצוות המקצועי והאיכותי של  צוות רז. לחברה ידע מקצועי, תיאורטי ומעשי של כ- 30 שנות פעילות בתחומי ההדרכה הארגונית ופיתוח ההון האנושי בעסקים גדולים וקטנים. חברת צוות רז מציעה מגוון כלים ופתרונות למיצוי הפוטנציאל העסקי והעצמת ההון האנושי לאורך כל שדרת הניהול בעסק.

מידע נוסף

סוד ההצלחה העסקית שלך

מתחיל כאן

Call Now Button