מעל 30 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני, הדרכה ויעוץ עסקי

קורס מכירות אונליין

נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

תוכן עניינים

על ההבדלים בין קורס מכירות אונליין לקורס בכיתה

בין מגוון הכלים ללימוד והדרכת אנשי מכירות ניתן למצוא גם קורס מכירות אונליין (לימוד מרחוק באינטרנט). חשוב להבין מה נלמד בקורס זה, במה נבדל קורס המכירות אונליין מקורס המכירות הקלאסי, מה עדיף, האם יש נושאי לימוד אותם לא ניתן ליישם באופן מיטבי בקורס מכירות אונליין כמו בקורסים בכיתה ועוד’.
בעיקרון בקורסים האינטרנטיים כמו בקורס בכיתה המשתתפים לומדים את עקרונות המכירה הבסיסיים ואת מרכיבי ושלבי תהליך המכירה וביטויים בעבודת איש המכירות ביום יום. כמו כן הלימוד כולל את חלקי המכירה כמו איתור צרכים, הצגת המוצר טיפול בהתנגדויות וניהול מו”מ במכירה, טכניקות סגירת עסקה ועוד. 

נושאים משותפים

קורס מכירות אונליין בדומה לקורס לאנשי מכירות הקלאסי המתקיים בכיתה, יכול להתקיים עבור מוכרים המגיעים לבית הלקוח (סוכנים, מוכרים מדלת לדלת וכד’) וללמד מכירות שטח או או ללמד מכירות פרונטאליות למוכרים בתצוגה/ חנות וכן ללמד מכירות טלפוניות (טלמרקטינג תיאום פגישות) לעובדי טלמרקטינג. איש המכירות לומד את אותם נושאים בשני סוגי הקורסים. הקורסים מיועדים להדרכת אנשי מכירות וותיקים או להכשרתם של עובדים חדשים בתפקיד.

קורסים אלה עוסקים מעבר ללימוד העקרוני של נושאי אומנות המכירה שציינו למעלה, גם במיומנויות מכירה כמו התקשורת מול הלקוחות, סגנונות מכירה שונים, טיפול בטיפוסי לקוחות ועוד. כמו כן בקורס האינטרנטי, בדומה לקורס הפרונטלי המתקיים בכיתה מושם דגש על תרגול דרכי מכירה, מיומנויות בהצגת המוצר ללקוח, טכניקות שונות לסגירת עסקאות מיומנויות בניהול משא ומתן ועוד. אנשי המכירות לומדים כיצד לנהל מכירה מנצחת במצבים שונים ונחשפים לשיטות מכירה מתקדמות להובלת המכירה וסגירת עסקאות מוצלחת.

היתרונות של לימוד וביצוע סימולציות בכיתה

היתרון המרכזי בבצוע קורס פרונטלי בכיתה מול קורס אונליין הוא שבמהלך קורס פרונטאלי לאנשי המכירות ניתן לקיים תרגילים והפעלות מעשיות שונות וכן דיונים משותפים וניתוח סיטואציות מכירה שבמהלך קורס מכירות אונליין הם קשים יותר ליישום, האפקטיביות של התרגול הדיונים והמשוב פוחתים. כמו כן הדינמיקה בין האנשים היא לא דומה לדינמיקה במפגש הבין אישי בכיתה.
התרגול בכיתה כולל סימולציות מכירה בין אנשי המכירות שמדמות מצב הקרוב למצב המציאות וכתוצאה מכך המשתתפים מקבלים המחשה ומפנימים יותר את הכלים והטכניקות. את הסימולציות האלה המדמות את המפגש הישיר של העובד עם הלקוחות הפוטנציאליים מאתגר לבצע בקורס אונליין באופן אפקטיבי.  גם את נושא ההיבטים בלתי מילוליים שפת הגוף, הרושם הראשוני ומאפייני שפת הגוף של איש המכירות במפגש עם הלקוח קל יותר ליישם ולתרגל בכיתה. 

ייעוץ לגבי קורס מכירות אונליין

אם אתם מתלבטים בין קורס מכירות אונליין לבין קורס פרונטאלי בכיתה לצוות המכירות שלכם נשמח לעזור ולייעץ . 

אנו מתמחים בהעברת קורסים וסדנאות מכירות (בכיתה ובאונליין) לאנשי מכירות בתפקידים שונים. בכלל זה אנשי מכירות בחנויות/ תצוגה, אנשי מכירות שטח וכמובן גם אנשי מכירות טלפוניים.

הקורסים והסדנאות מותאמים לצרכי הלקוח ונבנים בהתייחס למוצרים/ שירותים אותם הוא מוכר. ההדרכה היא מעשית ויישומית ועוסקת במתן ושיפור מיומנויות. 

המטרה היא למצות את היכולות של אנשי המכירות ולספק להם כלים לעמידה ביעדיהם ולהשיג תוצאות מיטביות בעבודתם.

בהתאם לצרכים אנו מספקים גם שירותי ייעוץ למנהלי מכירות, שיפור מערכי מכירה, ניהול צוותי מכירות והנעתם ועוד. אנו עובדים עם ארגונים חברות ועסקים מתחומי המשק השונים ונותנים מענה מקצועי התואם לצרכי העסקים /ארגונים.

לייעוץ או קבלת הצעה  תוכלו לפנות אלינו דרך “צור קשר” בעמוד זה. 

הקישו כאן לפרטים נוספים אודות קורס מכירות או סדנא לצוותי מכירות 

מידע נוסף

סוד ההצלחה העסקית שלך

מתחיל כאן

Call Now Button