מעל 30 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני, הדרכה ויעוץ עסקי

קורס מנהלים בכירים

נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

תוכן עניינים

על החשיבות של קורס מנהלים בכירים

קורס מנהלים בכירים נועד להעניק למנהלים כלים להתמודדות עם האתגרים הרבים העומדים בפני מנהלים כיום. קורסים אלה עוסקים בלימוד נושאים מגוונים כשאחד הדגשים הוא מנהיגות במציאות משתנה המחייבת פעולה מול עובדים בני דורנו שגם להם צרכים מורכבים ומשתנים. על רקע דברים אלה גילוי המנהיגות האישית הוא מרכיב  משמעותי בהצלחת המנהל בעבודתו בזירה הארגונית.

מנהלים בכירים, מתוקף תפקידם מעורבים בחלק גדול מתהליכי העבודה בעסק/ ארגון ומשפיעים (באופן ישיר או עקיף)  על עבודתם של עובדים במרחב הארגוני ומהווים גורם משמעותי בהצלחתם.

מנהל שקורא ומבין את צרכי עובדיו, יכול לקדם ולהעצים את אותם, לעורר אצלם השראה, להוסיף תוכן וערך  לעבודתם, להעלות את התפוקה העסקית אצלם הוא מגלה בכך מנהיגות ובאופן כללי להניע את הארגון ואת אנשיו קדימה.

ניהול ומנהיגות

קורס פיתוח מנהלים למנהלים בכירים יכול לסייע למנהלים ללמוד, לתרגל מיומנויות ולשפר את יכולות הניהול והמנהיגות שלהם. הלימוד בקורס מקנה ידע וכלים להתמודדות  עם האתגרים שעולים בעבודה השוטפת של המנהל מול עובדיו והמענה הרלוונטי שיביא את התוצאות המצופות. בהקשר זה, הלימוד יכול להיות מתי נכון לפעול ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת כדי להניע את העובדים ולחזק את הקשר ביניהם לבינו ובין הארגון בו הם עובדים. כאן חשובה כמובן ההתייחסות לנושא המנהל כמאמן ופעולותיו להעצמת עובדיו.

קורס מנהלים בכירים עוסק גם בלימוד כלים שיכולים לסייע למנהל בחשיבה והשפעה על המחוברות והמחויבות הארגונית ותחלופת העובדים בעסק כפועל יוצא מכך. בכך להשפיע באופן ישיר ועקיף גם ביצועי העובדים ואיכות העבודה ובסופו של דבר על כלל התוצאות העסקיות. 

סדנת מנהלים קצרה הינה גם כלי לימוד למנהלים שנועד לעסוק בנושא אחד ספציפי מתוך הנלמד בקורס כגון הנעת עובדים, סגנון נון ניהולי מנהיגות וכד’. 

העצמה אישית

אימון ופיתוח המנהל במסגרת קורס ניהול בכיר מטרתו היא העצמה אישית של המנהל שאחת מתוצאותיה יכולה להיות  השפעה חיובית על מערכת היחסים שלו עם הכפופים לו. המנהל שבמסגרת קורס מנהלים בכירים רוכש כלים יישומיים יכול להניע את עובדיו  ולהשפיע על המוטיבציה שלהם לומד גם לחזק ולהעצים גם את העובדים תחתיו. ההכשרה בקורס ניהול יכולה לחדד מיומנויות ל”מלא מצברים” לעודד חשיבה יזמית, מנהיגות עסקית והנעה לפעולה שכמובן יתרמו לפיתוח וצמיחת החברה.

ארגונים המשקיעים בתוכניות לטיפוח ופיתוח מנהלים ובסדנת מנהלים בדרגים השונים, נהנים מהתוצאות שבואו  לידי ביטוי בעבודת הארגון והצלחתו.

 

קורס מנהלים בכירים מקצועי

אם אתם מחפשים קורס מנהלים בכירים ערכי ומשמעותי  נשמח להציג בפניכם את האפשרויות השונות לקורס מנהלים ותוכניות פיתוח מנהלים בארגון.
 לצוות רז בסיס ידע תיאורטי ופרקטי של למעלה מ- 30 שנות פעילות בתחום הייעוץ ארגוני,  פיתוח מנהלים והדרכה פנים ארגונית בעסקים. אנו מציעים מגוון של פתרונות וכלים למיצוי של הפוטנציאל העסקי והעצמה של ההון האנושי כל דרגי  הניהול בארגון.

מאמרים מקצועיים

סוד ההצלחה העסקית שלך

מתחיל כאן

Call Now Button